Logo: GOPS Lubawa

Wakacyjny czas w Mortęgach

  • Opublikowane: 2021-08-25 09:16:37
  • Autor: Arleta Sternicka
Wakacyjny czas dla uczestników świetlicy to czas wspólnych rozmów, spacerów, emocjonujących rozgrywek w gry planszowe oraz mini hokeja na trawie. Jednak to Nocowanie na świetlicy w Noc Spadających Gwiazd oraz Dzień Szalonego Naukowca oraz Wybory Miss i Mistera Świetlicy wywołały najwięcej emocji.
Wiele pozytywnych wrażeń zapewniły zajęcia w ramach Salonu Wizażu oraz sesja zdjęciowa na belach podczas, której towarzyszyła nam Pani Karolina Jaskulska. Ciekawym doświadczeniem były Wybory Miss i Mistera Świetlicy. Uczestnicy zaprezentowali się w dwóch odsłonach oraz pokazali swoje talenty taneczno-wokalne. 
Z kolei podczas Dnia Szalonego Naukowca każdy uczestnik wykonał eksperyment w wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku. Najbardziej spodobało się tornado w słoiku i barwna lawa. Jednak najwięcej emocji zapewniło nocowanie na świetlicy  w Noc Spadających Gwiazd. Podczas tego wydarzenia odbył się Pokaz Mody Piżamowej oraz Pokaz Świateł. Dzieci mogły skorzystać także z Salonu Spa, Studia Wizażu oraz Studia Kolorowych Tatuaży. Z kolei spośród zabaw najbardziej spodobała się gra w „ Mafię” oraz „ Chowany po ciemku”. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

57Galeria zdjęć: Wakacyjny czas w Mortęgach!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

25.10.2021r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
28.10.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa,...
do góry
Wtyczka Facebook