Logo: GOPS Lubawa

Piknik na sportowo

  • Opublikowane: 2021-09-13 13:21:53
  • Autor: Marta Majewska, wychowawca
  • drukuj
Na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego odbył się w Placówce Wsparcia Dziennego w Rożentalu piknik na świeżym powietrzu. 
Pierwszym jego etapem było przejście toru przeszkód. Trzeba było wykazać się sprawnością i prędkością działania, pokonując takie przeszkody jak tunele, równoważnię, kozłując piłkę wokół pachołków, bieg w workach oraz wielkich kapciach. Uczestnicy dali z siebie wszystko aby być jak najlepszym i zdobyć najkrótszy czas wyznaczonej trasy.
Po zmaganiach sportowych nadszedł czas na chwilę wytchnienia przy ognisku gdzie toczyły się wspólne rozmowy, śpiew piosenek. Można było skosztować kiełbasek na ciepło i łapać ostatnie ciepłe promienie słoneczne. Dziewczyny tego dnia zrobiły sobie wianki z kwiatów polnych. 
Podczas zajęć w świetlicy codziennie odrabiane są lekcje. Wrzesień sprzyja aktywności i chęci do nauki, z biegiem czasu zapał ten niestety nieco maleje. Na zajęciach plastycznych powstał plakat, który zawiera najpiękniejsze wspomnienia z wakacji uczestników. Podczas jego tworzenia można było usłyszeć niejedną ciekawą opowieść.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

50Galeria zdjęć: Piknik na sportowo

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

25.10.2021r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
28.10.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa,...
do góry
Wtyczka Facebook