Logo: GOPS Lubawa

DIAGNOZA POTRZEB I POTENCJAŁU SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ - ANKIETA

  • Opublikowane: 2021-12-01 14:51:51
  • Autor: Brygida Jęczewska
  • drukuj
       Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa zaprasza do wzięcia udziału w badaniu ankietowym, służącym sporządzeniu „DIAGNOZY POTRZEB I POTENCJAŁU SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ GMINY LUBAWA”, która będzie stanowiła znaczący elementem w procesie planowanego przekształcenia tutejszego Ośrodka w Centrum Usług Społecznych (CUS).
Centrum Usług Społecznych będzie miejscem integracji i rozwoju mieszkańców gminy Lubawa, realizującym kompleksowe wsparcie dla całej społeczności lokalnej. 
 
Stworzy przestrzeń wzajemnego wsparcia realizowanego poprzez usługi społeczne dla osób w różnym wieku i z różnych środowisk, nie tylko dotychczasowych klientów Ośrodka Pomocy Społecznej. 
 
Ważnym zadaniem CUS będzie gromadzenie, aktualizowanie i przekazywanie informacji o dostępnych usługach społecznych w gminie jak również wprowadzenie na rynek nowych usług, dopasowanych do potrzeb mieszkańców. Zachęcamy więc do wypełnienia ankiety, która pozwoli na rozpoznanie Państwa potrzeb w zakresie usług społecznych, wskaże ich dostępność na terenie gminy oraz pozwoli na zaprojektowanie przyszłych działań i usług, których aktualnie brakuje.
JESTEŚ MIESZKAŃCEM GMINY WIEJSKIEJ LUBAWA?
CHCESZ MIEĆ REALNY WPŁYW NA ZAKRES USŁUG SPOŁECZNYCH?
WYPEŁNIJ ANKIETĘ!
Ankieta jest w pełni anonimowa, dostęp do niej pod linkiem.
 
 
Więcej informacji odnośnie tworzenia Centrów Usług Społecznych znajdą Państwo w Ustawie z dnia 19 lipca 2019r. o realizowaniu usług społecznych przez centra usług społecznych (Dz.U. z 2019r. poz. 1818)
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

do góry
Wtyczka Facebook