Logo: GOPS Lubawa

Goście z Krakowa w Gminie Lubawa

  • Opublikowane: 2023-05-29 15:01:44
  • Autor: Karolina Jaskulska, opiekun
  • drukuj
W minionym tygodniu Klub „Senior+” w Mortęgach odwiedzili przedstawiciele Stowarzyszenia Radosny Senior z Krakowa, którzy przybyli na teren Ziemi Lubawskiej podróżując śladami Mikołaja Kopernika.
W Klubie czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez uczestników Klubu „Senior+” w Mortęgach, we współpracy z Klubem Seniora w Rakowicach, a także występ artystyczny w wykonaniu grupy kabaretowej „Zgrana Paka” z Rakowic. O działalności klubów w Mortęgach i Rakowicach opowiedziały krótko ich przewodniczące Danuta Taranowska i Genowefa Krawczyk oraz opiekunka Klubu „Senior+” Mortegach – Karolina Jaskulska. Natomiast prezeska Stowarzyszenia Radosny Senior – Sybilla Borowicka przybliżyła działalność seniorów i na rzecz seniorów w Krakowie. W spotkaniu uczestniczyła również Agnieszka Miesikowska - Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa.
 
Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy seniorami oraz wspólnej integracji. Nie brakowało wspólnych rozmów na temat pracy swoich klubów, śpiewów i tańców. Grupowe zdjęcie będzie pięknym wspomnieniem minionego spotkania.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

18Galeria zdjęć: Goście z Krakowa w Gminie Lubawa

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook