Logo: GOPS Lubawa

Piknik Rodzinny w Sampławie

  • Opublikowane: 2023-06-01 09:19:59
  • Autor: Joanna Koszyńska, wychowawca
  • drukuj
W słoneczne niedzielne popołudnie dnia 28 maja przy świetlicy wiejskiej w Sampławie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany w ramach XXV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.
Na początku wszystkich uczestników imprezy powitała Pani Hanna Ewertowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sampławie, Pani Iwona Rutkowska – sołtys wsi Sampława oraz Pani Joanna Koszyńska – wychowawca Placówki Wsparcia Dziennego w Sampławie.
Następnie odbyło się przedstawienie promujące zdrowy styl życia „Jak zdrowo się odżywiać”. W dalszej części imprezy odbyły się występy artystyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży szkolnej. Było można także posłuchać piosenek w wykonaniu zespołu Rakowianki.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się potyczki rodzinne z nagrodami .Były skoki w workach, tatusiowie mogli wykazać się w malowaniu paznokci córkom.
Niespodzianką był przyjazd motycyklistów. Dodatkowo podczas pikniku na wszystkich czekało wiele atrakcji min. dmuchańce, zjeżdżalnie, stoisko z ciastem, dzieci mogły skorzystać z zaplatania warkoczyków, zrobić tatuaż. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna pod chmurką.
 
Wszystkim dziękujemy za obecność podczas Pikniku Rodzinnego w Sampławie.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

49Galeria zdjęć: Piknik Rodzinny w Sampławie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook