Logo: GOPS Lubawa

Żegnaj lato na rok!

  • Opublikowane: 2021-09-09 13:28:17
  • Autor: Aleksandra Pielenc, wychowawca
  • drukuj
Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak i dobiegły do końca tegoroczne wakacje. Oferta zajęć, w których mogły uczestniczyć dzieci była ogromna. Wychowankowie mieli wiele możliwości zaprezentowania się w różnych dziedzinach poruszanych podczas zajęć świetlicy.
Odbywały się zajęcia plastyczno-techniczne, podczas których powstawały piękne arcydzieła wykonane przez wychowanków. Dzieci wielokrotnie brały udział w pogadankach socjoterapeutycznych, które nawiązywały do tematów otaczającego ich świata. Powstała „ Mapa myśli”, która była okazją do wyrażenia przez dzieci swoich nadziei, obaw, a także sprzyjała refleksji dotyczących kolejnych działań w nowym roku szkolnym. Ulubioną częścią zajęć były oczywiście gry i zabawy ogólnorozwojowe. Nie zabrakło także czynnego uczestnictwa wychowanków podczas zajęć stolikowych, gdzie można było spróbować swoich sił grając w gry planszowe itp. Bardzo dużo czasu dzieci spędzały na łonie natury korzystając z otaczającej aury. Dzięki temu powstały piękne fotografie, które zostały przedstawione w galerii.
 
Na zakończenie wakacji zostało zorganizowane nocowanie w świetlicy, które było nagrodą dla wychowanków za ogromne chęci  do wspólnych działań oraz za wzorowe uczestnictwo w wakacyjnych zajęciach. Była to kolejna okazja, podczas której dzieci mogły się integrować. Wieczór upłynął pod hasłem świetnej zabawy. Prym wiodła gra w „Mafię”, która okazała się ulubioną zabawą podczas nocowania.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

27Galeria zdjęć: Żegnaj lato na rok!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

25.10.2021r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
28.10.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa,...
do góry
Wtyczka Facebook