Logo: GOPS Lubawa

Wspaniałe Wakacje w Placówce Wsparcia Dziennego w Prątnicy

  • Opublikowane: 2023-09-11 13:03:16
  • Autor: Aleksandra Pielenc, wychowawca
  • drukuj
Okres wakacyjny to dla dzieci czas radości, beztroski i niezapomnianych przygód. Dla tych uczęszczających do Placówki Wsparcia Dziennego w Prątnicy, wakacje były pełne nie tylko radosnych chwil, ale również ciekawych i rozwijających aktywności.
W trakcie letnich miesięcy doszło do wielu interesujących wydarzeń, które dostarczyły dzieciom mnóstwo wrażeń i radości. Jednym z najbardziej oczekiwanych wyjść było z pewnością wizyta w parku rozrywki Mandoria. Odkrywanie atrakcji, przejażdżki na karuzelach i emocjonujące zjazdy na rollercoasterach sprawiły, że dzieci nie mogły się doczekać kolejnych wypraw.
Świetliczaki odwiedziły także kręgielnie, gdzie mogły spróbować swoich sił na torach. Gra wywołała w dzieciach wiele emocji. Wspólny posiłek wywołał na twarzach dzieci wiele uśmiechu.
Wyjście na basen było kolejnym miejscem letniego relaksu dla naszych podopiecznych. Poprzez naukę pływania, dzieci nie tylko doskonaliły swoje umiejętności, ale również czerpały radość z beztroskiego czasu spędzanego w wodzie. To były momenty pełne spontanicznej zabawy.
Nocowanie na świetlicy było kolejnym wyjątkowym doświadczeniem dla naszych wychowanków. Ten wyjątkowy wieczór był pełen rozrywki - gry planszowe, oglądanie ulubionych filmów, wspólne warsztaty kulinarne były okazją do nawiązywania nowych przyjaźni. Przebywanie razem pod dachem, w atmosferze przyjacielskiej, wzmocniło więź między dziećmi z Placówki Wsparcia Dziennego.
Wakacyjne spacery po okolicy również miały swoje magiczne piękno. Z dala od miejskiego zgiełku, dzieci miały szansę odkrywać naturę, cieszyć się świeżym powietrzem i podziwiać piękno otaczającego świata. Te chwile blisko natury stanowiły doskonałą okazję do relaksu i zrelaksowania się po intensywnych dniach pełnych aktywności.
Wszystkie wakacyjne przygody, zarówno te wspomniane, jak i wiele innych, na zawsze zostaną w sercach dzieci.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

59Galeria zdjęć: Wspaniałe Wakacje w Placówce Wsparcia Dziennego w Prątnicy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook