Logo: GOPS Lubawa

Świętowanie Dnia Dziecka w Prątnicy

 • Opublikowane: 2021-06-18 15:03:21
 • Autor: Aleksandra Pielenc, wychowawca
 • drukuj
8 czerwca w Placówce Wsparcia Dziennego w Prątnicy w  ramach XXIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny odbyły się obchody Dnia Dziecka. Wydarzenie  pod hasłem: ”Młodość-miłość-małżeństwo-rodzina” zostało skierowane do uczestników świetlicy na rozpoczęcie obchodów tegorocznych Dni Rodziny. 
W tym roku Placówka hucznie obchodziła największe święto ze wszystkich – Dzień Dziecka. Dzieci miały okazje brać udział w licznych konkursach, quizach, grach ruchowych i terenowych. Śpiewały, puszczały ogromne bańki, tworzyły portrety rodziny na foli stretch. Dla każdego został przygotowany słodki poczęstunek.
Kolejny Dzień Dziecka już za rok, a my tymczasem życzymy wszystkim dzieciom mnóstwo radości z małych rzeczy i uśmiechu na co dzień.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

36Galeria zdjęć: Świętowanie Dnia Dziecka w Prątnicy

Dni Rodziny w Rożentalu

 • Opublikowane: 2021-06-15 11:35:45
 • drukuj
Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny edycja XXIII odbyły się w tym roku pod hasłem "Młodość - miłość - małżeństwo - rodzina". W związku z tym wydarzeniem zorganizowana została pogadanka na temat "Miłość drogą do małżeństwa".
czytaj dalej

Obchody Dnia Dziecka w Szczepankowie

 • Opublikowane: 2021-06-14 08:39:47
 • Autor: Dorota Trzcińska, wychowawca
 • drukuj
Niewątpliwie Dzień Dziecka jest świętem, które dzieci lubią najbardziej. Jest to dzień szczególnie ważny zarówno dla rodziców jak i dzieci. Toteż dnia 7 czerwca w Szczepankowie w ramach XXIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny zostały zorganizowane obchody Dnia Dziecka. Uroczystość przebiegła pod hasłem: ”Młodość-miłość-małżeństwo-rodzina”.
Tegorocznemu piknikowi towarzyszyło wiele zabaw i atrakcji. Dzieci rozpoczęły świętowanie od opowiedzenia o swojej rodzinie, a następnie przystąpiły do przygotowanych dla nich zabaw. Chętnie wzięły udział w konkurencjach plenerowych takich jak: Berek Wąż, Rzut do celu i wyścig dużych stóp. 
W dalszej części imprezy uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania się w konkurencjach rekreacyjno – sportowych: rzut piłką i bieg w nartach. Odbyło się także malowanie twarzy. W trakcie trwania imprezy nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku dla dzieci. Wata cukrowa i popcorn okazały się strzałem w dziesiątkę.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

36Galeria zdjęć: Obchody Dnia Dziecka w Szczepankowie

Dzień Dziecka w Sampławie

 • Opublikowane: 2021-06-10 10:25:42
 • drukuj
Dzieci z PWD w Sampławie ostatnio świętowały Dzień Dziecka. Na wszystkie dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji.
czytaj dalej

Świetlicowy czas w Rożentalu

 • Opublikowane: 2021-05-26 08:11:46
 • drukuj
Po niemalże półrocznej przerwie od zajęć stacjonarnych Placówka Wsparcia Dziennego w Rożentalu wznowiła działalność. Przez ten czas prowadzone były zajęcia w formie zdalnej. Jednak nic nie zastąpi kontaktu i tworzenia relacji na żywo a więc każda chwila razem sprawia wiele radości.
czytaj dalej

Powroty małe i duże

 • Opublikowane: 2021-05-21 12:02:25
 • drukuj
W dniu 4 maja 2021 roku wznowiła działalność Placówka Wsparcia Dziennego w Prątnicy. Zajęcia odbywają się przy zastosowaniu reżimu sanitarnego. Placówka działa codziennie w godzinach od 13-17.
czytaj dalej

W końcu wracamy do PWD w Szczepankowie

 • Opublikowane: 2021-05-21 08:48:32
 • drukuj
Po długiej przerwie, wraz z pierwszymi dniami maja Placówka Wsparcia Dziennego w Szczepankowie wznowiła swoją działalność. Dzieci z uśmiechem na twarzy i głową pełną pomysłów przybyły na zajęcia do świetlicy,  by tu w kręgu swoich rówieśników, koleżanek  i kolegów spędzić czas wolny.
 
czytaj dalej

Powrót do świetlicy w Sampławie

 • Opublikowane: 2021-05-14 11:46:40
 • drukuj
Po długiej przerwie do świetlicy w Sampławie powróciły dzieci. Wszyscy bardzo zadowoleni, że mogą znowu uczestniczyć w zajęciach. 
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ” Moje wymarzone ferie”

 • Opublikowane: 2021-02-05 13:58:26
 • Autor: Dorota Trzcińska, wychowawca
 • drukuj
W ostatnim tygodniu stycznia rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt.” Moje wymarzone ferie”. Organizatorem konkursu był Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa oraz Placówki Wsparcia Dziennego.
Jego celem było rozwijanie u dzieci zainteresowań i umiejętności plastycznych, poszukiwanie inspiracji oraz pobudzenie wyobraźni dziecięcej. Konkurs przeznaczony był dla uczestników Placówek Wsparcia Dziennego. Podczas oceny prac szczególną uwagę zwracano na walory artystyczne i ciekawą interpretację proponowanej tematyki.
 
W trakcie obrad jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce- Wojciech, uczestnik Placówki Wsparcia Dziennego w Rakowicach;
II miejsce- Błażej, uczestnik Placówki Wsparcia Dziennego w Rożentalu;
III miejsce- Krystian, uczestnik Placówki Wsparcia Dziennego w Rożentalu.
Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom za wzięcie udziału w konkursie oraz upominki. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

16Galeria zdjęć: Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ” Moje wymarzone ferie”

Konkurs plastyczny „Moje wymarzone ferie”

 • Opublikowane: 2021-01-12 12:24:30
 • drukuj
Tegoroczne ferie ze względu na stan epidemiologiczny nie pozwalają dzieciom i młodzieży w pełni korzystać z uroków zimowej aury. Dla urozmaicenia czasu wolnego Placówki Wsparcia Dziennego funkcjonujące w formie zdalnej ogłaszają konkurs plastyczny dla uczestników świetlic.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 30


Kalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

25.06.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
16.07.2021r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja:...
31.08.2021r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja:...
do góry
Wtyczka Facebook