Dzieci ze Szczepankowa miło spędzają czas

  • Opublikowane: 2021-08-23 10:32:03
  • Autor: Dorota Trzcińska, wychowawca
Wakacje w PWD w Szczepankowie mijają bardzo szybko i intensywnie. Dzieci uczestniczą w różnych zajęciach plastycznych, technicznych i sportowych. Chętnie przychodzą do placówki by tu w gronie koleżanek i kolegów miło spędzić czas wolny. 
W ostatnim czasie uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach mydlanych. Każde z dzieci zgłębiło tajniki składu i powstawania mydła. Następnie dzieci z masy mydlanej same wykonały swoje własne mydełka. Poza tym dużo czasu spędzały na świeżym powietrzu.
Dodatkową atrakcją tegorocznych zajęć wakacyjnych była prelekcja zorganizowana przez Polskie Koleje Państwowe. Uczestnicy placówki wzięli udział w spotkaniu, które miało na celu edukacje w zakresie bezpieczeństwa na terenach kolejowych.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

12Galeria zdjęć: Dzieci ze Szczepankowa miło spędzają czas

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

25.10.2021r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
28.10.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa,...
do góry
Wtyczka Facebook