Aktualności

Dzień Kobiet w Klubie „Senior+” w Złotowie

  • Opublikowane: 2020-03-11 11:07:29
  • Autor: Wioleta Jakubowska
7 marca w sali wiejskiej z Złotowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Organizatorami wydarzenia był Klub „Senior+” oraz rada sołecka wsi. Uroczystość poprzedzona była mszą świętą w Kościele pw. Św. Barbary w Złotowie.
Członkowie klubu i rady sołeckiej przedstawili skecze o kobietach. Miejscowi panowie wcielili się w rolę kelnerów. Wręczyli również upominki w postaci kwiatów oraz odśpiewali paniom „sto lat”. Uczestniczki imprezy chętnie brały udział w grach i zabawach. Panie mogły również spróbować  swoich sił w karaoke. 
 
W spotkaniu uczestniczyli: Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa – Pani Agnieszka Miesikowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złotowie – Pani Justyna Kwiatkowska oraz Ksiądz Karol Schmidt.
 
Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

28Galeria zdjęć: Dzień Kobiet w Klubie "Senior+" w Złotowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

25.10.2021r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
28.10.2021r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa,...
do góry
Wtyczka Facebook