Logo: GOPS Lubawa

Nowy rok szkolny w Szczepankowie

  • Opublikowane: 2019-09-24 12:37:19
  • Autor: Dorota Trzcińska, wychowawca
  • drukuj
Rok szkolny rozpoczął się już na dobre i wydawać by się mogło, że dzieci nie będą miały siły na zajęcia pozaszkolne. Nic bardziej mylnego. Dzieci ze Szczepankowa bardzo chętnie przychodzą do świetlicy i mimo wielu obowiązków wciąż mają mnóstwo energii i  chętnie uczestniczą w zajęciach organizowanych w Placówce.
Dzieci uwielbiają zajęcia kulinarne. Chętnie robią frytki, naleśniki i gofry, które giną z talerzy w mgnieniu oka. W ostatnim czasie uczestnicy upiekli muffinki i zrobili sernik na zimno. Poza zajęciami kulinarnymi dużo czasu poświęcają na prace plastyczne. Za oknem już deszczowa aura co wskazuje na to, że przyszła jesień. Z tego względu dzieci zmieniły dekoracje wewnątrz sali. Świetnym projektem okazał się też pomysł malowania farbami po szybie. Dzieci bardzo chętnie zaangażowały się w te zajęcia i powstały piękne jesienne witraże.  
Innym razem uczestnicy stworzyły plan zajęć, w których chcieliby uczestniczyć. Po burzliwych obradach zadecydowali, że pierwszą rzeczą, którą będą robiły będzie domowa ciastolina i slime.  Pierwszym krokiem w dążeniu do celu było znalezienie informacji i odpowiedniego przepisu na podane masy plastyczne. Wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach. Zabawie i śmiechom nie było końca.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

12Galeria zdjęć: Nowy rok szkolny w Szczepankowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook