Logo: GOPS Lubawa

Aktualności

Piknik Dożynkowy w Złotowie

  • Opublikowane: 2019-08-21 09:33:25
  • Autor: Wioleta Hermann, opiekun
  • drukuj
Dnia 15 sierpnia 2019r. w Złotowie uczestnicy  Klubu „Senior+”, Rada Sołecka i mieszkańcy wsi zorganizowali Piknik Dożynkowy.
Impreza rozpoczęła się uroczystą Mszą Świętą, na której dziękowano za tegoroczne plony. Po jej zakończeniu korowód z wieńcem dożynkowym na czele udał się pod siedzibę Klubu „Senior+”. Przybyłych gości powitał sołtys wsi - Pan Jan Licznerski.
Atrakcje przygotowane przez seniorów przyciągnęły wiele osób. Seniorzy i mieszkańcy wsi przygotowali dwa skecze, które wywołały salwy śmiechu.
Dla najmłodszych przygotowano wodny basen z kulami, sumo, animacje cyrkowe, malowanie twarzy i mega bańki. Furorę wśród gości wywołały przejażdżki motorem. W trakcie dożynek Wiktoria Malinowska wykonała znane i lubiane utwory.
Goście mogli delektować się ciastem przygotowanym przez klubowiczów oraz wypić kawę i herbatę. Nie zabrakło również lokalnego przysmaku, czyli chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym oraz kiełbasek z grilla. Dla najmłodszych przygotowano popcornem i watą cukrową.
Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

54Galeria zdjęć: Piknik Dożynkowy w Złotowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

24.09.2020r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
29.09.2020r. - Poradnictwo prawne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73, informacja: tel....
do góry
Wtyczka Facebook